Rua Rí
Rua Rí is op tour in Ierland met 4 shows: Dublin (18 nov), Waterford (5 dec), Limerick (6 dec) en Dublin (10 dec).
Rua Rí: komende shows 2026
Alle data
Vragen
Wanneer treedt Rua Rí op in Dublin?
Rua Rí treedt op wo, 18 nov 2026 op in Dublin (The Workmans Club).
Wanneer treedt Rua Rí op in Waterford?
Rua Rí treedt op za, 5 dec 2026 op in Waterford (Bank Lane).
Wanneer treedt Rua Rí op in Limerick?
Rua Rí treedt op zo, 6 dec 2026 op in Limerick (Dolans Warehouse).
Gaat Rua Rí in 2026 op tournee in Ierland?
Ja: 4 shows – Dublin (18 nov), Waterford (5 dec), Limerick (6 dec) en Dublin (10 dec).
Waar koop ik kaarten voor Rua Rí?
Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.