Met Buddy Vedder
Met Buddy Vedder is op tour in Nederland met 2 shows: Oss (17 dec) en Oss (3 dec).
Met Buddy Vedder: komende shows 2026–2027
Alle data
Vragen
Wanneer treedt Met Buddy Vedder op in Oss?
Met Buddy Vedder treedt op do, 17 dec 2026 op in Oss (Grote Zaal).
Gaat Met Buddy Vedder in 2026–2027 op tournee in Nederland?
Ja: 2 shows – Oss (17 dec) en Oss (3 dec).
Waar koop ik kaarten voor Met Buddy Vedder?
Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.