Diana Arbenina
Diana Arbenina is op tour in Ierland met 1 show: Dublin (16 nov).
Diana Arbenina: komende shows 2026
Vragen
Wanneer treedt Diana Arbenina op in Dublin?
Diana Arbenina treedt op ma, 16 nov 2026 op in Dublin (The Academy).
Gaat Diana Arbenina in 2026 op tournee in Ierland?
Ja: 1 show – Dublin (16 nov).
Waar koop ik kaarten voor Diana Arbenina?
Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.