Christine Thürmer
Christine Thürmer is op tour in Duitsland met 1 show: Oldenburg (28 nov).
Christine Thürmer: komende shows 2026
Vragen
Wanneer treedt Christine Thürmer op in Oldenburg?
Christine Thürmer treedt op za, 28 nov 2026 op in Oldenburg (Kulturetage).
Gaat Christine Thürmer in 2026 op tournee in Duitsland?
Ja: 1 show – Oldenburg (28 nov).
Waar koop ik kaarten voor Christine Thürmer?
Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.