China Crisis

China Crisis is op tour in het VK met 1 show: York (23 okt).

1 show

Meer filters
Wissen

China Crisis: komende shows 2026

Vragen

Wanneer treedt China Crisis op in York?

China Crisis treedt op vr, 23 okt 2026 op in York (The Crescent).

Gaat China Crisis in 2026 op tournee in het VK?

Ja: 1 show – York (23 okt).

Waar koop ik kaarten voor China Crisis?

Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.

Op de hoogte blijven?

We laten je weten als er nieuwe data bijkomen, een week voor je show en als er iets verandert. Geen spam: hooguit één melding per dag.

Kies een locatie

Inloggen

Bewaar je favoriete shows en krijg een melding bij nieuwe data.

Wachtwoord vergeten?