Bernard Lavilliers
Bernard Lavilliers is op tour in België met 2 shows: Brussels (14 apr) en Brussels (15 apr).
Bernard Lavilliers: komende shows 2027
Alle data
Vragen
Wanneer treedt Bernard Lavilliers op in Brussels?
Bernard Lavilliers treedt op wo, 14 apr 2027 op in Brussels (Cirque Royal - Koninklijk Circus).
Gaat Bernard Lavilliers in 2027 op tournee in België?
Ja: 2 shows – Brussels (14 apr) en Brussels (15 apr).
Waar koop ik kaarten voor Bernard Lavilliers?
Elke datum op deze pagina linkt naar de officiële ticketpagina van de organisator of ticketverkoper. Search A Show stuurt je daar direct naartoe.