Poster: Discophonic Orchestra, The Hague
Nightlife

Discophonic Orchestra

See all dates of Discophonic Orchestra →

Add to calendar
When
Times are in Central European time.
Where
World Forum Theater
Churchillplein 10
2517 JW The Hague
The Netherlands Show on map Plan your journey

About this event

Beleef een onvergetelijke avond vol disco & funk gespeeld door een 30-koppig live orkest Stap in een muzikale tijdmachine en geniet van een spectaculaire show met een uniek 30-koppig orkest --- het enige in Europa dat de grootste disco-hits van de jaren '70 en '80 live tot leven brengt. Denk aan iconische nummers van legendes als Donna Summer, Bee Gees, Earth, Wind & Fire, Michael Jackson en Chic. Bereid je voor op een avond vol glitter, glamour en authentieke disco-vibes! Discophonic Orchestra werd opgericht in 2014 door jazz-trombonist en arrangeur Lex van Wel, die een grote passie heeft voor de orkestrale en ritmische rijkdom van de disco uit de jaren '70. Het ensemble bestaat uit 30 muzikanten, waaronder 10 strijkers, 6 blazers, een ritmesectie en 7 topvocalisten. Samen brengen ze de iconische sound van het discotijdperk tot leven. Dit is meer dan een concert; het is een feestelijke reis terug naar de gloriedagen van de disco!

Good to know

  • Discophonic Orchestra is on Fri, 22 Jan 2027 at 20:00, at World Forum Theater in The Hague.
  • Discophonic Orchestra has one more upcoming date, including Veenendaal.
  • World Forum Theater is at Churchillplein 10, 2517 JW The Hague, The Netherlands.
  • Tickets are sold by Ticketmaster: the button takes you straight to the official ticket page.

Creator or influencer? Get paid to promote shows like this

Report this listing

OrganizerTrib Events
More from this organizer

More from Discophonic Orchestra

More in The Hague

Also on Friday 22 January near The Hague

Similar shows

Get a heads-up?

We'll tell you when new dates are added, a week before your show and if anything changes. No spam: at most one alert a day.

Choose a location

Sign in

Save your favourite shows and get alerts when new dates are announced.

Forgot password?